שרותי הסעות

מגוון השירותים שלנו

הסעות אוטובוסים לאירועים

הסעות לאירועים

החייים שלנו מלאי אירועים. מגוון האירועים שמכילים את חיינו מגוון מאוד וכן גם הצורך להגיע אל אותו אירוע. חשוב לקחת בחשבון כי התאמת הרכב לאירוע והקפדה על עמידה בלוחות זמנים אלו הם שיקבעו וישפיעו על הצלחת האירוע. עם הסעה מאורגנת תגיעו בזמן.

הסעות לחתונות

הסעות עובדים

עסק מצליח או מפעל שמתפקד ללא דופי מבוסס על 2 דברים עיקריים והם המוצר עצמו והעובדים של אותו בית עסק. אחד בלי השני לא יכול להתקיים ואנחנו בחברת "ש. עלה" מבינים עד כמה חשוב לבעל העסק, מפעל או בית חרושת שמתפקדים ללא עיקובים מיותרים.

הסעות לטיולים

הסעות לטיולים

יש דרכים רבות לצאת לטיול לעיתים זה יהיה ברכב הפרטי, מונית, באוטובוס ועוד, רבים יסכימו כי ברגע שהאחריות על הנסיעה מוסרת מכם הטיול הופך באחת למהנה ומעניין יותר, אתם לא צריכים לדאוג לפקקים, למסלולים, ולשום דבר אחר מלבד להיות שם ולהנות מהמסלול.

הסעות ילדים

הסעות ילדים

החשש הגדול מכל הוא שמשהו עלול לקרות להם בדרך… מה תוכלו לעשות? על מנת למנוע או לפחות להקטין את החששות הללו אנו מבינים כי הדרך הבטוחה שלהם לבית הספר או לגן, ואפילו לטיול או לצהרון היא שאנחנו נסיע בעצמינו את הילדים או לחילופין שנשכור חברה.

הסעות קשישים

הסעות קשישים

"והדרת פני זקן" משפט כל כך חזק שמשמו דבר אחד כל כךעוצמתי – לכבד את המבוגרים, הקשישים. הסעת קשישים מתאפשרת על ידי רכבים יעודיים המותאמים להסעת נכים או בעלי מוגבלות. חשוב לציין ולהדגיש כי הסעת קשישים אינה דבר שיש להקל בו ראש.

הסעות פרטיות

הסעות פרטיות ו VIP

הסעה פרטית והסעה VIP אינה עוד הסעה רגילה אלא במערך שלם שמטרתו לתת פתרון איכותי ושונה ללקוח שבא לידי ביטוי במגוון פרמטרים כגון רכב מפנק יותר ונוח, ליווי מלא של הנהג תוספות ברכב שאינם נכללים על הסטנדרט ומתבצעת התאמה מלאה לצורכי הלקוח.

הסעות לשדה תעופה

הסעות לנתב"ג

הסעות פרטיות מתבצעות גם לנמל התעופה בן גוריון ולכל נמל תעופה אחר, כשמם כן הן הסעות המתבצעות במיוחד עבורכם, ללא שותפים, ללא דוחק עם אפשרות ליותר נוסעים כולל מזוודות. למעשה הסעות VIP באו לתת מענה על הצורך שלכם להעביר נסיעה בצורה איכותית ונעימה יותר.