דף הבית מאמרים עמידה בזמנים עם הסעות עובדים

עמידה בזמנים עם הסעות עובדים

היום יותר מתמיד מבינים בעלי המפעלים את החשיבות של הגעת העובדים בזמן אל מקום העבודה. הסעות עובדים למקומות עבודה הפכו בשנים האחרות להיות כורח המציאות ולא עוד מותרות שנותן בעל המפעל לעובדיו. אם בעבר היחסית לא רחוק הסעות עובדים למקום העבודה היה מעין צ'ופר לעובד שמבחינתו הוא חוסך בהוצאות הנסיעה, דלק, ביטוח ועוד...

חברת הסעות
חברת הסעות

הסעות עובדים לעבודה פתרון מושלם לכולם

ש. עלה -מתמחים ב הסעות עובדים לעבודה

היום יותר מתמיד מבינים בעלי המפעלים את החשיבות של הגעת העובדים בזמן אל מקום העבודה. הסעות עובדים למקומות עבודה הפכו בשנים האחרות להיות כורח המציאות ולא עוד מותרות שנותן בעל המפעל לעובדיו. אם בעבר היחסית לא רחוק הסעות עובדים למקום העבודה היה מעין צ'ופר לעובד שמבחינתו הוא חוסך בהוצאות הנסיעה, דלק, ביטוח ועוד הרי שהיום כאשר אנו בוחנים את מצב הכבישים שהופכים להיות עמוסים יותר ויותר מיום ליום מסתבר כי הסעות עובדים לעבודה הינה הדרך אולי היחידה בה ניתן להבטיח שהעובדים יגיעו בזמן ובבטחה אל מקום העבודה שלהם. מחקרים מראים כי הלחץ התמידי שיש על הנוהגים בכבישים בשעות הלחץ אל מקום העבודה מורידה את התפוקה שלהם באופן משמעותי,  יתרה מכך עובד הנקלע לתאונה בדרכו לעבודה ואינו מגיע בזמן א בכלל גורם לנזק כלכלי משמעותי גבוהה בהרבה מעלות ההוצאה של המעסיק על מימון נסיעות למקום העבודה.

 

למה מומלץ לבחור הסעות עובדים לעבודה על פני נסיעה עצמית

הסעות עובדים לעבודה גם מעבר לשעות העבודה

למי שמאזין לשידורי הרדיו ולדיווחים השוטפים על המצב של הפקקים בכבישים מבין עד כמה נסיעה של חצי שעה עד ארבעים דקות למקום העבודה יכולה להיות מתסכלת ובעייתית. הסעות עובדים למקומות עבודה צריכה להתבצע על ידי מסיעים מקצועיים ולו רק בגלל שכולם ממהרים, כולם נדחפים ובדרך כלל יש אחד שאינו אשם בכלום שיוצר את הפקק האינסופי. לעומת זאת כאשר יש לכם שירותי הסעות עובדים לעבודה שדואגים לוודא מה מצב הפקקים ומה הנתיבים המומלצים לנסיעה, תוך לקיחה בחשבון כי הסעות עובדים לעבודה מתבצעת לרוב ברכבים כגון מיניבוסים, אוטובוסים וכדומה הרי שנתיבי תחבורה ציבורית פרוסים לפניהם ומאפשרים תנועה חלקה ונטולת עיכובים מנקודה לנקודה. ללא ספק בחירת הסעות עובדים לעבודה מהווה פתרון משנה חיים, במיוחד אם בעל העסק / מפעל בנוי על מערכי משמרות עובדים ומחויב ללוחות זמנים. בחירה בהסעות עובדים לעבודה בעצם עונה על כל הדרישות, הן מבחינת הבאת העובדים בזמן והן מבחינת יצירת אווירת עבודה טובה יותר עקב כך שאף אחד מהעובדים לא היה צריך "להילחם" על מנת להגיע למקום העבודה. מה גם שאם ויש תקלה כזו או אחרת מבחינת רכב ההסעות חברת הסעות מקצועית מקצה עבורכם רכבי גיבוי, וכל זאת על מנת להקטין ככל האפשר את העיכוב של הגעת העובדים למקום העבודה.

הסעות עובדים לעבודה הרבה יותר ממה שחשבתם

ש. עלה – הסעות עובדים לעבודה, אתכם לכל אורך הדרך

אם חשבתם כי הסעות עובדים לעבודה מסתכמת בנסיעה מנקודת איסוף אל המפעל וחזרה ממנו דעו כי יש הרבה מעבר לכך.  ראשית דבר חברת הסעות עובדים למקומות עבודה ומפעלים לרוב נותנות שירותים נוספים כגון שירותי הסעות לאירועים, ימי גיבוש ועוד. חשוב לציין כי אם החלטת לבחור בהסעות עובדים לעבודה לטובת הסעה לימי גיבוש או אירוע חברה כזה או אחר הרי שמובטחת לכם הנאה כפולה, גם כולם יגיעו בזמן וגם הנוסעים יהיו חופשיים מכל תלאות הנסיעה כגון פקקים, חיפוש חנייה ועוד. שימוש בהסעות עובדים לעבודה מבטיחה לכם שכל הדברים יתנהלו כשורה הן מבחינת הנוסעים והן מבחינכם בעלי העסק שרוצים את הביטחון שכולם יגיעו בזמן וללא תקלות.