דף הבית מאמרים הסעות עובדים, פתרון עם יתרון

הסעות עובדים, פתרון עם יתרון

בשנים האחרונות תודעת השירות הפכה להיות דבר שגור בכל עסק, הרצון לספק ללקוח מוצר ושירות איכותיים הפכו להיות מושא נפשם של בעלי העסקים השונים. זה ממש לא משנה אם מדובר על מפעל יצרני או על חברת כוח אדם ואפילו אם זו חברה המספקת שירותי ניקיון בבתים, השירות הינו מעל לכל. אחד ממרכיבי השירות הוא הגעת העובדים בזמן למקום העבודה, על ידי הסעות עובדים

חברת הסעות
חברת הסעות

הסעות עובדים למקום העבודה, פתרון עם יתרון

ש. עלה – הסעות עובדים למקום העבודה, פתרון עם יתרון לכל מטרה בפריסה ארצית

בשנים האחרונות תודעת השירות הפכה להיות דבר שגור בכל עסק, הרצון לספק ללקוח מוצר ושירות איכותיים הפכו להיות מושא נפשם של בעלי העסקים השונים. זה ממש לא משנה אם מדובר על מפעל יצרני או על חברת כוח אדם ואפילו אם זו חברה המספקת שירותי ניקיון בבתים, השירות הינו מעל לכל. אחד ממרכיבי השירות הוא הגעת העובדים בזמן למקום העבודה, על ידי הסעות עובדים כך למשל עובדת ניקיון שמגיעה בזמן לניקיון משרדים או הבית הפרטי ללא ספק מצטיירת כאחראית יותר מאשר הייתה מאחר להגיע. הגעת העובדים בזמן היא חלק בלתי נפרד מכל עסק שמכבד את עצמו ולכן הסעות עובדים למקום העבודה מסודרת ומאורגנת היא הדרך למנוע איחורים, עיכובים ושאר תקלות המונעות מהעובד להופיע בזמן במקום העבודה.

הסעות עובדים למקום העבודה, הרבה מעבר למה שחשבתם

הסעות עובדים למקום העבודה זה מעבר לבחירת אטובוס ממוזג

אם חשבתם שביצוע הסעות עובדים מסתכמים בחיסכון בזמן או בשמירה על כדור הארץ שלנו ירוק יותר, תחשבו שוב. הסעות עובדים למקום העבודה כוללות הרבה מעבר ל"רק הגעה לעבודה", רבים כבר הבינו כי גיבוש חברתי בין עובדי החברה מניב תוצאות ותפוקה גבוהים יותר ולכן לא אחת ביצוע הסעות עובדים למקום העבודה הינו גם עבור ימי גיבוש, אירועים חברתיים, מסיבות ועוד. הרציונל שעומד מאחורי העניין הוא לא רק להסיע את העובדים מנקודה לנקודה אלה ליצור ביניהם הוויה וחוויה משותפת, כך למשל קבוצת חיבה שמבלה יותר זמר וקצת מעבר לשולחן העבודה יכולה להניב תוצאת משמעויות הרבה יותר.

ביטחון לעובדים גם עם הסעות עובדים למקום העבודה.

ש. עלה – הסעות עובדים למקום העבודה, מומלצים בכל פה

בחרתם להסיע את העובדים שלכם עם חברת הסעות מקצועית? כל הכבוד, דעו כי בחרתם נכון. הסעות עובדים למקום העבודה היא לא רק הנסיעה עצמה אלא הרבה מעבר לכך, ראשית נכון, כולם יגיעו בזמן וללא עיכוב בין אם זה למקום העבודה, לאירוע או ליום הגיבוש אך הרבה מעבר לכך, הסעות עובדים למקום העבודה מאפשרת לעובדים להגיע בביטחון כלומר הסטטיסטיקה מלמדת כי נסיעה באוטובוס עם נהג מקצועי בעל ניסיון וותק הרבה יותר בטוחה מאשר נסיעה הברכב פרטי. מה גם שרכבים המיועדים עבור הסעות עובדים למקום העבודה עוברים בקרת איכות וביקורת אבטחה מקיפה ומחמירה מאוד, הנהגים עצמם עוברים הכשרות ורענונים על מנת להבטיח מינימום תקלות בעת הנסיעה. ואם כבר יש תקלה חברת ההסעות מקצה עבורכם כונן ואף רכב חליפי והכל כדי שכולם יגיעו בביטחון ובזמן ליעד.