חברת הסעות לחתונות

חברת הסעות לחתונות ולאירועים בכל רחבי הארץ

חברת הסעות לחתונות

כל מה שצריך לדעת חברת הסעות לחתונות

כפי שכבר הבנו היום יותר מתמיד חברת הסעות לחתונות הפכו לפרט חשוב שאסור להקל בו ראש, ועל כן יש צורך בבחירת חברת הסעות לחתונות שיש לה את היכולת והאפשרות להסיע את האורחים שלכם ממקומות שונים ולהביא אותם בזמן אל האירוע שלכם. 

אחד הדברים בהם מתאפיינת חברת הסעות לחתונות היא העובדה שיש ביכולתה לתכנן מראש את הנסיעה באופן כזה שביצוע איסוף הנוסעים מאפשר את הבאתם בזמן לאירוע שלכם.

ישנם כמה דברים חשובים שצריך לדעת לפני שמזמינים ומסכמים את ההזמנה עם חברת הסעות לחתונות ואלו הם:

 • זמינות – הדבר אולי החשוב ביותר הוא לוודא שאכן אותה חברת הסעות לחתונה יכולה לתת לכם שירותי הסעות בתאריך המיועד, לא תרצו לגלות ברגע האחרון שאין רכב פנוי.
 • איזור הסעה – מיקום האירוע חשוב מאוד אך חשוב לא פחות הוא הטוואי שבו יש לאסוף את הנוסעים, להבדיל מאוטובוס רגיל אין תחנות קבועות ועליכם לבדוק מול חברת ההסעות כי אכן ניתן להגיע לאיסוף האורחים שלכם.
 • לוחות זמנים – תכנון מראש הינו דבא הכרחי, רק כך האורחים שלכם יגיעו בזמן ללא עיכובים, אם יש לכם איסופים ממקומות שונים ומפוזרים התכנון צרילך להיות באופן כזה שהנוסע האחרון שנאסף יגיע במועד לאירוע שלכם.
 • סוג הרכב – לרוב חברת הסעות לחתונה מעמידה לרשותכם מספר אפשרויות של רכבים, כמות הנוסעים תשפיע על סוג הרכב הנדרש, כך תוכלו לבחור בין אוטובוס, מיניבוס וכדומה.
 • פתרונות נגישים – ללא ספק היתרון הבולט בבחירת חברת הסעות לחתונות היא שכולם בלי יוצא מן הכלל יגיעו, גם אלו בעלי הקושי כמו קשישים, נכים או כל מגבלה אחרת ולכן עליכם לוודא במידה ויש לכם צורך בפתרון נגיש ברכב ההסעה כי אכן מותקן ברכב הציוד אותו צריך על מנת לאפשר לבעל המוגבלות להשתמש בשירותי ההסעה.
dua-lipa-1838653_1920
פנייה מהירה

רוצים להזמין חברת הסעות לחתונות? שלחו פנייה מהירה או צלצלו אלינו –  072-3712494

  הסעות לאירועים בצפון

  הדרך הנכונה לבחור חברת הסעות לחתונות

  על מנת שתבחרו חברת הסעות לחתונות איכותית שתיתן לכם מענה על הצרכים שלכם כדאי ומומלץ שתקפידו לוודא 2 דברים חשובים:

  זמינות והתאמה – בדיקה ראשונה היא מה זמינות חברת הסעות לחתונות עבורכם, ובכלל זה יש לוודא האם יש גיבוי לחברת ההסעות על מנת שהאורחים יגיעו בזמן גם אם יש תקלה באוטובוס. מעבר לכך כפי שכבר ציינו במידה ויש לכם נוסעים עלי מוגבלות חשוב לוודא שמותקנים ברכב ההסעה התקנים מותאמים  לצורך שלכם.

  מגוון – חשוב לבחור חברת הסעות לחתונות שיש לה מגוון של רכבים. הסיבה לכך היא שעלות רכב הסעות מסוג אוטובות עולה יותר מאשר מיניבוס ואם אין מגוון בחברה תיאלצו להתפשר על הקיים. כמו כן כמו שציינו לעי"ל במידה ויש מנוסע בעל מוגבלות שצריך לדוגמה מעלון לכיסא גלגלים חשוב לווזה שהרכב הייעודי קיים וזמין עבורכם ביום האירוע.