הסעת קשישים

"והדרת פני זקן" 

ש. עלה - הסעת קשישים, עניין של מומחים

המקצועיות שלנו, המומחיות שלכם

"והדרת פני זקן" משפט כל כך חזק שמשמו דבר אחד כל כך פשוט ועוצמתי – לכבד את המבוגרים, הקשישים. אין חובה שאלו יהיו ההורים שלכם אלה לכבד ולהוקיר כל אדם מבוגר או קשיש.

ישנם רמות שונות של קשיים לאנשים מבוגרים לקשישים קשיים אלו באים לידי ביטוי ביכולת התנועה שלהם ובהתניידות ממקום למקום. על מנת שירות עם קשישים אשר מוגבלים בתנועה יוכלו להגיע ממקום למקום כמו למשל אל טיפול רפואי, בדיקת רופא או אפילו הסעה לפעילות במועדון.

הסעת קשישים מתאפשרת על ידי רכבים יעודיים המותאמים להסעת נכים או בעלי מוגבלות. חשוב לציין ולהדגיש כי הסעת קשישים אינה דבר שיש להקל בו ראש.

הסעות קשישים
פנייה מהירה

רוצים להזמין שירות הסעות לקשישים? שלחו פנייה מהירה או צלצלו אלינו –  072-3712494

  hand-g7f5a0617e_1920

  התאמת רכבים לטובת הסעת קשישים

  רכב עם מעלון, או רכב עם מדרגה חשמלית?

  השימוש ברכבים לטובת הסעת קשישים הולך ומתרחב מיום ליום. לעיתים אלו יהיו אנשים תשושים ללא מגבלות מיוחדות אשר ירצו הסעה לטיול או אירוע ולעיתים אלו יהיו קשישים שיש להם בעיות בהתניידות או מוגבלות והם יצטרכו כיסא מיוחד עם מושב מרופד שימנע מהם כאבים או כל התקן ישיבה אחר אשר נדרש להתקין ברכב.

  מגוון פתרונות עבור הקשישים הוא רחב מאוד. חלק מהפתרונות כוללים מתקנים להובלת מיכשור וציוד כגון בלוני חמצן, כיסאות גלגלים מאחזים יעודיים, וכמובן במידה ונדרשת הסעת קשישים המלווים על ידי מטפל יש צורך גם במקום ישיבה עבורו.

  ברכבים אלו חשוב לוודא לפני ביצוע הסעת קשישים שאכן הרכב מותאם למשימה, חשוב לבדוק אם ברכב יש מעלון / מעלית אשר מיועדת להרמת הכיסא וכמובן שיהיו בתוך הרכב התקנים / מסילות  המאפשרות קיבוע ועיגון כיסא הגלגלים בעת הנסיעה.

  הסעת קשישים, לבחור נכון לבחור חכם

  לא כל חברת הסעות מתאימה לביצוע הסעות קשישים

  כאשר אתם מחפשים חברה שתבצע עבורכם הסעת קשישים חשוב לקחת בחשבון ולהתחשב בקשישים אותם אתם עומדים להסיע ומה הצרכים הנלווים לצורך ביצוע הסעה מוצלחת ואיכותית:

  • הגדרה מדויקת של סוג המוגבלות במידה ויש.
  • בדיקה שאכן החברה לביצוע הסעת קשישים יכולה ויש לה את האמצעים הדרושים לביצוע ההסעה
  • זמינות שתתאים ללוחות הזמנים שלכם
  • בדיקת רישיונות ותקנים המוכיחים שאכן החברה יכולה ויש לה את האפשרות לבצע את משימת הסעת קשישים.
  • בדיקת הרכב המיועד להסעה אם יש לו את האמצעים המתאימים כמו מעלון, מדרגה חשמלית, מסילות ומאחזים לקיבוע כיסא גלגלים ומושב נוסף עבור המלווה.
  hand-3672932_1920