הסעות לעובדים

לעובדים שלכם מגיעה הסעה נוחה ובטוחה

ש. עלה - הסעות עובדים

ש. עלה - הסעות עובדים למקומות העבודה

עסק מצליח או מפעל שמתפקד ללא דופי מבוסס על 2 דברים עיקריים והם המוצר עצמו והעובדים של אותו בית עסק. אחד בלי השני לא יכול להתקיים ואנחנו בחברת "ש. עלה" מבינים עד כמה חשוב לבעל העסק, מפעל או בית חרושת שמתפקדים ללא עיקובים מיותרים.

הצוות המקצועי שלנו ערוך לתת שירותי הסעות עובדים שמקל על העובדים מצד אחד וחוסכת מהם מצד אחד את הטרחה בהגעה לתחנת הרכבת, תחנת האוטובוס או עמידה בפקקי הבוקר, ועל בעל העסק מצד שני בכך שהעובדים מגיעים בזמן וללא עיכובים מיותרים. אנו מציבים נציג קבוע העומד לרשות בית העסק על מנת לתת מענה מהיר ויעיל בכל מקרה של תקלה.

עם שירותי הסעות עובדים אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי עובדי החברה יגיעו בזמן למקום העבודה תוך מתן דגש על זמינות מלאה של רכב / אוטובוס חליפי במקרים של תקלות לא צפויות.

הסעות לחתונות
פנייה מהירה

רוצים להזמין שירות הסעות עובדים? שלחו פנייה מהירה או צלצלו אלינו –  072-3712494

  חברת הסעות

  הדברים החשובים בבחירת חברת הסעות

  הסעה לעובדים לא בוחרים בקלות ראש

  אחת הדרכים לייעול העבודה ולמיקסום הרווחים היא לדאוג להגעת העובדים בזמן למקום העבודה. עובד שמאחר או מתעכב יכול לגרום לשרשרת כשלים ועיכובים המשפיעה באופן ישיר על הייצור של אותו מפעל או בית עסק. 

  אולם אם החלטתם להפעיל הסעות לעובדים חשוב שתדעו כי הסעות לעובדים בוחרים לאחר שיקול דעת ומחשבה. ריכזנו לפניכם את 5 כללי האצבע שיראו לכם אם חברת ההסעות מתאימה לכם או לא:

  1. ניסיון מקצועי 
   ותק מעיד על ניסיון וכאשר יש לנהג שלכם ניסיון הרי שהנסיעה תהיה מקצועית יותר, איכותית יותר וללא ספק עם מינימום תקלות ועיכובים. מחקרים רבים מוכיחים כי נהגים בעלי ניסיון מקצועי מעורבים פחות בתאונות ויודעים מראש להימנע מהם. בחברתינו "ש. עלה" מועסקים נהגים מקצועיים בעלי ניסיון וותק שיבטיחו לכם נסיעה בטוחה ואיכותית.
  2. בטיחות וכשירות
   בין אם הנהג מקצועי או על מנת להבטיח הסעת עובדים איכותית אנחנו בחברת "ש. עלה" מבינים כי רענון תקופתי תוך הקפדה על הדרכות נהיגה ועדכונים שוטפים בכל הנוגע לדרך הנסיעה כגון מפת הפקקים, מצב ביטחוני, חסימת כבישים ועוד הופכים את רציפות ההסעה לטובה ואיכותית יותר.
  3. סוגים של כלי רכב
   אחת השאלות החשובות היא מה כמות העובדים שיש להסיע, בין אם זה רק המנכ"ל או כל צוות המשמרת, כמות הנוסעים משפיעה על סוג כלי הרכב. אנו זמינים עבורכם עם מוניות, אוטובוסים בגדלים שונים (10, 14 מקומות, מיניבוס, ואוטובוסים), הכל בהתאמה מושלמת לצרכים שלכם.
  4. זמינות
   שם המשחק הוא זמינות ולנו בחברת "ש. עלה" יש שירות מהיר בהתראה קצרה הכולל נציג קבוע שיעמוד מולכם למתן פתרון ומענה ובנוסף אנו מציבים נהג תורן אשר מונחה להגיע אליכם במהירות ובזריזות על מנת לתת לכם שירות.
  5. פריסה
   לאיפה? ומאיפה? יש חשיבות רבה לוודא כי הסעת עובדים מתאפשרת בפריסה שאתם צריכים, לא תרצו לגלות כי חברת ההסעות לא נותנת שירות או נותנת שירות בפריסה שאינה תואמת את הצרכים שלכם.

  הדברים הקטנים שעושים את ההבדל הגדול

  רוצים לדעת למה לבחור בנו להסעת עובדים?

  אם לא די במה שכבר נאמר הרי שתמיד יש את אותם דברים שלמראית עין נראים זניחים וחסרי משמעות, אולם בפועל אלו הם אשר יעשו את ההבדל בבחירת חברת הסעות עובדים שאיתה ירגישו העובדים שלכם טוב ונעים יותר.

  הבטיחות אצלנו מעל לכל ולכן הרכבים שלנו עוברים בדיקות תקופתיות שוטפות תוך הקפדה יתרה על מערכות הביטחון, מערכות הבלמים והמנוע. 

  הנהגים שלנו עוברים הכשרות ורענונים באופן שוטף על מנת להבטיח נסיעה מקצועית, איכותית ובטוחה לכל הנוסעים.

  תחזוקת הרכבים הינה במעלה ראשונה שלנו, מעבר למערכות הבטיחות הבסיסיות אנו שמים דגש על טיפולים מונעים, בדיקת המושבים, חגורות הבטיחות, מערכות לשכחת ילדים, מצלמות אבטחה ואף דואגים לריח נעים שישרור בחלל הרכב.

  לרשותכם מוקד סיוע להסעות הפעיל עבורכם למתן שירות ותמיכה 24 שעות ביממה ( לא כולל שבתות וחגים).

  מכירים את השיר "הנהג שלנו חברמ'ן"? אז זהו שאצלנו ללא ספק הנהגים בעלי תודעת שירות מהגבוהות בישראל וחברותיים להנעמת הנסיעה.

  חברת הסעות