הסעות לילדים

לילדים שלכם מגיעה הסעה נוחה ובטוחה

הסעות ילדים ♦ הסעות תלמידים ♦ הסעות טיולים ♦ הסעות לצהרונים

מומחים בביצוע הסעות במגוון תחומים:
הסעות לילדים ♦ הסעות לתלמידים ♦ הסעות לטיולים ♦ הסעות לצהרונים

כולנו מכירים את הפעימה הזו בלב כאשר אנו שולחים את הילד או הילדה שלנו לגן או לבית הספר, קל וחומר אם הם יוצאים לטיול. החשש הגדול מכל הוא שמשהו עלול לקרות להם בדרך…

על מנת למנוע או לפחות להקטין את החששות הללו אנו מבינים כי הדרך הבטוחה שלהם לבית הספר או לגן, ואפילו לטיול או לצהרון היא שאנחנו נסיע בעצמינו את הילדים או לחילופין שנשכור חברה שמתמחה בביצוע הסעות ילדים לביצוע הסעות תלמידים לבתי ספר או לטיולים וכדומה. 

הצוות המקצועי שלנו מתמחה בביצוע הסעות לילדים עם צרכים מיוחדים, בחברתנו רכבים נגישים המותאמים לכל צורך כגון רכבים עם מעלונים, רמפות ועוד. הנהגים שלנו עוברים הכשרות והתאמות לביצוע הסעות מיוחדות ומורכבות כגון אלו.

ילד הולך לבד לבית הספר
פנייה מהירה

רוצים להזמין שירות הסעות תלמידים? או הסעה לטיול? שלחו פנייה מהירה או צלצלו אלינו –  072-3712494

  ילד בגן

  הדברים החשובים בבחירת חברת הסעות

  כל מה שחשוב לדעת ולבדוק לפני בחירת הסעה לילדים

  הסעות ילדים אינה דבר של מה בכך ובטח שאסור לנו להקל בו ראש. יש חשיבות רבה לבחירת חברת הסעות שיש לה ידע, ניסיון ויכולת לבצע הסעות לילדים בין אם אלו הסעות ילדים לבית ספר, איסוף ילדים מבית ספר, הסעות לטיולים ואף הסעות לצהרונים וחזרה מהם.

  כל סוג של הסעה מחייב רכב מותאם, נהג מקצועי ועוד מגוון אלמנטים שיבטיחו את הנסיעה הבטוחה ביותר לילדים שלכם.

  הבקרה הצמודה שאנו בחברת ש. עלה עושים לנהגים ולרכבים שלנו מבטיחה בטיחות ללא פשרות והיא כוללת:

  1. ניסיון מקצועי בביצוע הסעת ילדים | תלמידים
   כידוע ותק מעיד על ניסיון אך לא בכרח ניסיון זה יהיה בביצוע הסעות ילדים או הסעות תלמידים למוסדות חינוך. חשוב לוודא ולבדוק כי יש לנהג שלכם ניסיון בביצוע הסעות אלו. נהגים בעלי ניסיון מקצועי ידעו כיצד להתנהל ולהתנהג עם ילדים, קל וחומר אם תתעורר בעיה כל שהיא בחברתינו "ש. עלה" מועסקים נהגים מקצועיים בעלי ניסיון וותק בביצוע הסעות לתלמידים, הסעות לילדים, הסעות לילדים בעלי מוגבלויות ועוד, כל אלו ועוד יבטיחו לכם נסיעה בטוחה ואיכותית.
  2. בטיחות וכשירות להסעת ילדים
   הילדים שלנו הם החיים שלנו ואנחנו הכי נרצה להבטיח שהנסיעה שלהם הלוך וחזור לבית הספר או לגן תתבצע בבטיחות ובשלום הדרך הטובה ביותר להבטיח זאת היא על ידי וידוא שהנהג מקצועי ויש לו ניסיון בהתנהלות עם ילדים. החשיבות רבה מאוד כי חוסר ידע וניסיון בהסעת ילדים יכולה להיות בעייתית מאוד למי שלא מבין בכך. מבין הדרכים השונות שאנו בחברת ש.עלה מבטיחים את הבטיחות של הילדים שלכם היא על ידי רענון תקופתי לכלל הנהגים תוך הקפדה על הדרכות נהיגה ועדכונים שוטפים בכל הנוגע לדרך הנסיעה כגון מפת הפקקים, מצב ביטחוני, חסימת כבישים ועוד הופכים את רציפות ההסעה לטובה ואיכותית יותר.
  3. כלי רכב מותאמים לביצוע הסעת ילדים
   אחת השאלות החשובות היא מה כמות הילדים שיש להסיע, בין אם זה רק לבית הספר או הסעות מיוחדות לבעלי צרכים מיוחדים?, כמות הילדים משפיעה על סוג כלי הרכב. לכן אנו זמינים עבורכם עם מוניות, אוטובוסים בגדלים שונים (10, 14 מקומות, מיניבוס, ואוטובוסים), הכל בהתאמה מושלמת לצרכים שלכם וכמובן תוך הקפדה על מבחר אמצעי בטיחות כמו חגורות, מצלמות ועוד.
  4. בטיחות
   שם המשחק ללא ספק הוא בטיחות כי חשוב לנו וגם לכם שהסעת תלמידים או הסעת ילדים תתבצע בביטחון מושלם. לנו בחברת "ש. עלה" יש חשיבות רבה לנושא הבטיחות ולכן כחלק משגרת הבקרה שלנו אנו מוודאים את תקינות חגורות הבטיחות, מערכות התראה, מצלמות אבטחה ורענונים שוטפים לנהגים. בנוסף גם שאתם מזמינים הסעה לטיולים אנו מקפידים לתת שירותים נלווים לרכבים שלנו כגון מערכות שמע, אינטרנט אלחוטי ועוד.
  5. פריסה
   לאיפה? ומאיפה? יש חשיבות רבה לוודא כי הסעת ילדים או תלמידים מתאפשרת בפריסה שאתם צריכים, לא תרצו לגלות כי חברת ההסעות לא נותנת שירות או נותנת שירות בפריסה שאינה תואמת את הצרכים שלכם.

  הסעות ילדים לקטנים ולגדולים

  רוצים לדעת למה לבחור בנו להסעת ילדים?

  אם לא די במה שכבר נאמר הרי שתמיד יש את אותם דברים שלמראית עין נראים זניחים וחסרי משמעות אולם בפועל אלו הם אשר יעשו את ההבדל בבחירת חברת הסעות ילדים ואיתה הילדים שלכם יהיו בטוחים יותר ויגיעו ליעדם בשלום ובביטחון.

  הבטיחות של הילדים שלכם אצלנו מעל לכל ולכן הרכבים שלנו עוברים בדיקות תקופתיות שוטפות תוך הקפדה יתרה על מערכות הביטחון, מערכות הבלמים והמנוע. חגורות בטיחות, מערכות התרעה ובקרה וכל דבר אחר שיבטיח נסיעה חלקה ובטוחה.

  הסעות לילדים אינם דומות להסעות רגילות של מבוגרים, יש צורך לתת דגש על מגוון אלמנטים שיבטיחו את הנסיעה שלהם. הנהגים שלנו עוברים הכשרות ורענונים באופן שוטף על מנת להבטיח נסיעה מקצועית, איכותית ובטוחה לכל הילדים.

  תחזוקת הרכבים הינה במעלה ראשונה שלנו, מעבר למערכות הבטיחות הבסיסיות אנו שמים דגש על טיפולים מונעים, בדיקת המושבים, חגורות הבטיחות, מערכות לשכחת ילדים, מצלמות אבטחה ואף דואגים לריח נעים שישרור בחלל הרכב.

  לרשותכם מוקד סיוע להסעות הפעיל עבורכם למתן שירות ותמיכה 24 שעות ביממה ( לא כולל שבתות וחגים).

  להסיע ילדים זו מיומנות המשלבת אורך רוח וסבלנות רבה. ילדים לעיתים רועשים, נרגשים או אפילו משתוללים. אך צריל לזכור כי אלו ילדים ועל כן אצלנו ללא ספק הנהגים בעלי תודעת שירות מהגבוהות בישראל וחברותיים להנעמת הנסיעה עם דגש מיוחד בכל הנוגע לרגישויות עם ילדים ונערים.

  ילדים בצהרון