הסעות לטיולים

טיול זה לא רק נסיעה באוטובוס ממוזג…

הסעות לטיולים

ש. עלה - הסעות לטיולים לכל מטרה בפריסה ארצית

לצאת לטיול זו חוויה, לעיתים זה טיול משפחתי ולעיתים טיול עם חברים, לפעמים זהו טיול בית ספר או שזה טיול חברה שמטרתו לגבש את עובדי החברה. 

יש דרכים רבות לצאת לטיול לעיתים זה יהיה ברכב הפרטי, מונית, באוטובוס ועוד, רבים יסכימו כי ברגע שהאחריות על הנסיעה מוסרת מכם הטיול הופך באחת למהנה ומעניין יותר, אתם לא צריכים לדאוג לפקקים, למסלולים, ולשום דבר אחר מלבד להיות שם ולהנות מהמסלול.

בנוסף לביצוע הסעות לטיולים סטנדרטיות אנו גם מבצעים הסעות לבעלי צרכים מיוחדים, כלי רכב מותאמים עם מעלונים, ומתקני עיגון והסעה מאפשרים גם לבעלי צרכים מיוחדים או מוגבלויות להנות מטיול.

hiking-76874_1920
פנייה מהירה

רוצים להזמין שירות הסעות לטיולים? שלחו פנייה מהירה או צלצלו אלינו –  072-3712494

  nature-2576652_1920

  הדברים החשובים בבחירת חברת הסעות לטיולים

  טיול זה מעבר לבחירת אטובוס ממוזג

  טיול צריך להיות מהנה, כיף שיצדיק את עצמו. למצא חברת הסעות לטיולים שתיתן לכם הנאה, נוחות וביטחון אינה דבר של מה בכך ולא מעט חברות מגבילות את השירותים שלהם לסוג מסויים של טיולים.

  אנחנו בחברת ש. עלה מבצעים הסעות לטיולים בכל חלקי הארץ עם מגוון עצום של כלי רכב מסוגים שונים, וכל זאת על מנת להתאים את עצמנו אליכם – לתת לכם את ההנאה שמגיעה לכם בשילוב ביטחון מושלם בנסיעה.

  יש סוגים שונים של נסיעות וטיולים וחברת הסעות לטיול צריכת להיות ערוכה על מנת לתת מענה לכל דרישה או צורך. לפניכם שרותי הסעות לטיולים.
  (כמובן שאנו ממליצים לפנות אלינו על מנת לקבל פרטים ומידע נוסף):

  • הסעות לטיולי בית ספר

   יש חשיבות רבה בבחירת חברת הסעות לטיולים על מנת שהטיול שלכם יתנהל כראוי מבחינת לוחות הזמנים, בטיחות וזמינות של כלי רכב התואמים את הצרכים שלכם.

  • טיול שנתי
   אחד מהטיולים הנחשבים ביותר לו מצפים התלמידים, ש. עלה מבצעת הסעות לטיול שנתי ביעילות ומקצועיות ללא פשרות.
  • טיולים משפחתיים
   רוצים לצאת לחיק הטבע עם המשפחה? למה לכם להיתקע בפקקים ולשרוף זמן איכות בכבישים? אנחנו נקצה לכם מיניבוס / אוטובוס או כל כלי בהתאם לצרכים שלכם.
  • טיולים לתיירים
   רוצים לטייל בארץ? גם אם אתם תיירים או רוצים לתייר בנופי ארצנו לנו יש צוות מקצועי שמכיר כל פינה, חבל שאתם תבזבזו זמן ודלק בחיפוש אחרי נקודות חן בארץ, הנהגים שלנו יסיעו אתכם לאתרי תיירות בכל חלקי הארץ. בנוסף אנו מבצעים מגוון טיולים והסעות מותאמים לכל מטרה כגון:

  הסעות למקומות קדושים ♦ הסעות לקברי צדיקים ♦ הסעות למירון

  הסעות לים המלח ♦ הסעות לאילת ♦ הסעות לטבריה ♦ הסעות לכינרת

  הסעות לנתב"ג – נמל התעופה

  הדברים הקטנים שעושים את הטיול לגדול

  רוצים לדעת למה לבחור בנו להסעות לטיולים?

  מגוון הטיולים מחייב התאמה מושלמת מבחינות רבות, החל מהתאמת הרכב לסוג הטיול ולכמות הנוסעים ועד לוידוי תקינות הרכבים, בטיחות ואף הצבת כונן לעת חירום. בנוסף לא די במה שכבר נאמר הרי שתמיד יש את אותם דברים שלמראית עין נראים זניחים וחסרי משמעות אולם בפועל אלו הם אשר יעשו את ההבדל בבחירת חברת הסעות לטיולים ואיתה הנוסעים ירגישו טוב ונעים יותר.

  הבטיחות אצלנו מעל לכל ולכן הרכבים שלנו עוברים בדיקות תקופתיות שוטפות תוך הקפדה יתרה על מערכות הביטחון, מערכות הבלמים והמנוע. 

  הנהגים שלנו עוברים הכשרות ורענונים באופן שוטף על מנת להבטיח נסיעה מקצועית, איכותית ובטוחה לכל הנוסעים.

  תחזוקת הרכבים הינה במעלה ראשונה שלנו, מעבר למערכות הבטיחות הבסיסיות אנו שמים דגש על טיפולים מונעים, בדיקת המושבים, חגורות הבטיחות, מערכות לשכחת ילדים, מצלמות אבטחה ואף דואגים לריח נעים שישרור בחלל הרכב.

  לרשותכם מוקד סיוע להסעות הפעיל עבורכם למתן שירות ותמיכה 24 שעות ביממה ( לא כולל שבתות וחגים).

  מכירים את השיר "הנהג שלנו חברמ'ן"? אז זהו שאצלנו ללא ספק הנהגים בעלי תודעת שירות מהגבוהות בישראל וחברותיים להנעמת הנסיעה.

  school-bus-4682657_1920