הסעות לחתונות

לחתונה הזו כולם יגיעו בזמן

הסעות לחתונות

ש. עלה - המקצוענים שלכם עבור הסעות לחתונות

מבין כל האירועים חתונה ללא ספק היא המורכבת ביותר. חלק בלתי נפרד מתהליך הארגון של האירוע הוא ללא ספק נושא המוזמנים והאורחים. היום יותר מתמיד הסעות לחתונות הם פרט שנלקח בחשבון בתהליך התכנון.

יש חשיבות רבה לנושא התכנון ואתם כמארגנים חייבים לקחת בחשבון כל פרט ופרט, אם אתם רוצים להבטיח כי האורחים שלכם יגיעו בזמן לאירוע נושא הסעות לחתונות חייב להילקח בחשבון תוך שימת לב לכמות האורחים, גילם ואף אם יש אי אילו דרישות מיוחדות כגון דרישת הסעה לחתונה עם רכב מונגש לבעלי מוגבלות.

יש לא מעט יתרונות כאשר בוחרים הסעות לחתונות והבולטת שבהן היא העובדה שהאורחים שלכם מגיעים בזמן והאירוע שלכם לא מתעכב.

יחד עם יתרונות אלו נכללים גם ההקלה שאתם מקלים על המוזמנים שלכם בכך שאתם מאפשרים גם למי שגר רחוק או שאין לו אפשרות הגעה להגיע ולהנות בשמחתכם.

bus-1898612_1280
פנייה מהירה

רוצים להזמין שירות הסעות לחתונות? שלחו פנייה מהירה או צלצלו אלינו –  072-3712494

  הסעה לחתונה

  ש. עלה - שרות הסעה לחתונה

  יחד עם שרות הסעות לחתונות עבור האורחים שלכם יש גם שירות נוסף והוא שירות הסעה לחתונה. 

  שירות זה מאפשר מענה לצורך של אורחים או מוזמנים הגרים במקום מרוחק יותר. בזכות אפשרות זו של הסעה לחתונה תבטיחו שגם הדודה הרחוקה מהצפון תוכל לשמוח בשמכתכם ללא חשש מחיפוש אחר הסעה או תחבורה ציבורית אשר לא אחת מקשה עד כדי שמעדיפים לוותר על ההגעה לאירוע.

  שירות הסעות לחתונה

  כפי שאמרנו הסעות לחתונות מאפשרות לאורחים שלכם להגיע בזמן לאירוע שלכם ללא עיכובים או איחורים. אולם יתרון זה משרת אתכם ב 2 אופנים:

  היתרון לאורחים – כאמור בזכות הסעות לחתונות כולם יהיו בזמן האורחים שלכם יכולים לתכנן את לוחות הזמנים שלהם להגעה בוחות וללא לחץ תוך ידיעה שיש להם הסעה רגועה עד אליכם.

  היתרון שלכם, בעלי האירוע – אתם מכירים את אותה דודה שמאחרת ומעכבת את החופה? ובכן כמעט בכל אירוע יש כזו דודה, ואם אתם משתמשים בשירות הסעות לחתונה הרי שעיכוב כזה שגורר אחריו מורתרוח לא יכול להתקיים או נכון יותר לומר שהסיכוי שיהיה עיכוב כזה קטן מאוד. 

  הסעות לחתונה מחיר משתלם בהחלט

  אנו מבינים שקיימים מגוון אפשרויות לשירותי הסעות לחתונות והמגוון של הפתרונות משפיע גם על המחיר.

  חשוב לציין כי אם אתם מחפשים הסעות לחתונה מחיר אחיד לא תמצאו מהסיבה שכל סוג רכב הינו בעל עלות שונה.

  אבל אם בחרתם בשירות הסעות לחתונה מחיר משתלם יהיה ללא ספק כאשר תעשו את החישוב של עלות מול תועלת, הרי שאם אורחים מסויימים לא יגיעו בגלל קשיי הגעה הרי שעם שירות הסעות לחתונות מחיר ההסעה יתגמד מול ההנאה שבהבאת היקירים שלכם אל החתונה שלכם.

  bus-1898612_1280
  חברת הסעות

  חברת הסעות לחתונות

  כל מה שצריך לדעת חברת הסעות לחתונות

  כפי שכבר הבנו היום יותר מתמיד הסעות לחתונות הפכו לפרט חשוב שאסור להקל בו ראש, ועל כן יש צורך בבחירת חברת הסעות לחתונות שיש לה את היכולת והאפשרות להסיע את האורחים שלכם ממקומות שונים ולהביא אותם בזמן אל האירוע שלכם. 

  אחד הדברים בהם מתאפיינת חברת הסעות לחתונות היא העובדה שיש ביכולתה לתכנן מראש את הנסיעה באופן כזה שביצוע איסוף הנוסעים מאפשר את הבאתם בזמן לאירוע שלכם.

  ישנם כמה דברים חשובים שצריך לדעת לפני שמזמינים ומסכמים את ההזמנה עם חברת הסעות לחתונות ואלו הם:

  • זמינות – הדבר אולי החשוב ביותר הוא לוודא שאכן אותה חברת הסעות לחתונה יכולה לתת לכם שירותי הסעות בתאריך המיועד, לא תרצו לגלות ברגע האחרון שאין רכב פנוי.
  • איזור הסעה – מיקום האירוע חשוב מאוד אך חשוב לא פחות הוא הטוואי שבו יש לאסוף את הנוסעים, להבדיל מאוטובוס רגיל אין תחנות קבועות ועליכם לבדוק מול חברת ההסעות כי אכן ניתן להגיע לאיסוף האורחים שלכם.
  • לוחות זמנים – תכנון מראש הינו דבא הכרחי, רק כך האורחים שלכם יגיעו בזמן ללא עיכובים, אם יש לכם איסופים ממקומות שונים ומפוזרים התכנון צרילך להיות באופן כזה שהנוסע האחרון שנאסף יגיע במועד לאירוע שלכם.
  • סוג הרכב – לרוב חברת הסעות לחתונה מעמידה לרשותכם מספר אפשרויות של רכבים, כמות הנוסעים תשפיע על סוג הרכב הנדרש, כך תוכלו לבחור בין אוטובוס, מיניבוס וכדומה.
  • פתרונות נגישים – ללא ספק היתרון הבולט בבחירת חברת הסעות לחתונות היא שכולם בלי יוצא מן הכלל יגיעו, גם אלו בעלי הקושי כמו קשישים, נכים או כל מגבלה אחרת ולכן עליכם לוודא במידה ויש לכם צורך בפתרון נגיש ברכב ההסעה כי אכן מותקן ברכב הציוד אותו צריך על מנת לאפשר לבעל המוגבלות להשתמש בשירותי ההסעה.

  הדרך הנכונה לבחור חברת הסעות לחתונות

  על מנת שתבחרו חברת הסעות לחתונות איכותית שתיתן לכם מענה על הצרכים שלכם כדאי ומומלץ שתקפידו לוודא 2 דברים חשובים:

  זמינות והתאמה – בדיקה ראשונה היא מה זמינות החברה עבורכם, ובכלל זה יש לוודא האם יש גיבוי לחברת ההסעות על מנת שהאורחים יגיעו בזמן גם אם יש תקלה באוטובוס. מעבר לכך כפי שכבר ציינו במידה ויש לכם נוסעים עלי מוגבלות חשוב לוודא שמותקנים ברכב ההסעה התקנים מותאמים  לצורך שלכם.

  מגוון – חשוב לבחור חברת הסעות לחתונות שיש לה מגוון של רכבים. הסיבה לכך היא שעלות רכב הסעות מסוג אוטובות עולה יותר מאשר מיניבוס ואם אין מגוון בחברה תיאלצו להתפשר על הקיים. כמו כן כמו שציינו לעי"ל במידה ויש מנוסע בעל מוגבלות שצריך לדוגמה מעלון לכיסא גלגלים חשוב לווזה שהרכב הייעודי קיים וזמין עבורכם ביום האירוע.