המלצות של לקוחות

זה לא מה שאנחנו אומרים על עצמנו…

יצאנו לטיול שנתי עם ילדי השכבה ובחרנו בחברת "ש. עלה" שתהיה זו שתסיע אותנו. אני חייבת לציין כי מעבר לאדיבות של הנהגים האוטובוסים היו מרווחים, נקיים וכל הנסיעה הושפעה מכך. תודה.
ליאת בן שמי
מורה
יש חשיבות רבה להגעת העובדים בזמן למפעל, לאחר ניסיונות כושלים עם חברות אחרות חברת ש.עלה בניהולו של ערן פשוט הצדיקה את עצמה. אפס איחורים, אפס תקלות או עיכובים. שמח שמצאתי אתכם.
אלון אלבז
מנהל כ"א
לשמחתי יש לנו משפחה מורחבת ושחגגנו לליאורי בר מצווה בחרנו בשירותי הסעות לאירועים של ערן. הנהג הגיע לפני הזמן וחיכה לא מעט אחרי (כי לא כולם יצאו בזמן). האירוע היה מוצלח ושירות ההסעה מושלם.
קטרינה סויסה
אמא של ליאורי
פנייה מהירה

רוצים להזמין שירות הסעות? שלחו פנייה מהירה או צלצלו אלינו –  072-3712494

  רצינו להגיע לשדה התעופה בזמן והבעיה הייתה שהיינו 8 אנשים עם מזוודות, בזכות הואן של חברת ש. עלה הגענו ללא עיכוב לשדה התעופה, ואפילו שחזרנו הנהג חיכה לנו בזמן. תודה על שירות מעולה, ללא ספק נזמין שוב.
  סיגלית פרחן
  מורה
  יצאנו ליום ירושלים עם הכיתה, החשש הגדול שלנו היה לא להיתקע בפקקים ולכן בחרנו בשירות הסעות של חברת ש. עלה. הנהג החביב (אורי) היה נחמד מאוד עם הילדים ודאג שכולנו נגיע בזמן לכל נקודה ונקודה בטיול שלנו.
  הסעות לטיולים
  סיוון
  מורה לשל"ח
  החתונה שלי ושל אישתי התקיימה בשטח פתוח והבעיה הייתה להביא את האורחים שלנו למקום כי הגעה עם רכב פרטי הייתה בעייתית מבחינת המיקום. שכרנו אוטובוס מחברת ש. עלה הנהג המתין בנקודת מפגש, כולם הגיעו בזמן ונהנו מעל לראש.
  שמעון
  החתן הטרי